Print this page
12 October 2017

Nove medalje za karate školu Pirovac

Proteklog vikenda u Čavlima kod Rijeke održan je Međunarodni karate turnir "5. Grobničan kup". Uspješan nastup imali su  i članovi karate škole "Pirovac".

Toni Gulam je osvojio pojedinačnu brončanu medalju u kategoriji borbe mlađi učenici -38 kg. Nakon pobjede u eliminacijama pobijedio je i Franu Manestara iz Rijeke.
U polufinalu je izgubio od Luke Rafaja sa Krka. Iako su dobro radili, u borbi za medalju izgubili su Nikola Vukman i Josip Čubrić. Puno bolje su odradili ekipne mečeve tako da su osvojili srebrnu medalju u kategoriji mlađi učenici.
Na turniru je sudjelovalo 470 natjecatelja iz 50 klubova Hrvatske, BiH, Slovenije i Italije.
Sljedeći nastup natjecatelja karate škole "Pirovac" je 4. studenog 2017., na jakom turniru "Dalmacija openu" u Splitu.