19 September 2017

Nove medalje za članove Karate škole Pirovac

Članovi Karate škole "PIROVAC" u subotu 16. rujna 2017. godine imali su uspješan nastup na Međunarodnom karate turniru "14. KARLOVAC OPEN".

Zlatnu medalju i pehar osvojio je Josip Čubrić u kategoriji mlađi učenici + 38 kg. Medalju brončanog sjaja osvojio je Toni Gulam u kategoriji mlađi učenici - 38 kg. Luana Božac i Nikola Vukman imali su odličan nastup, ali su nakon pobjeda u eliminacijama izgubili u borbi za medalju.
Toni Gulam je očekivano osvojio medalju, a posebno nas raduje i odličan nastup Josipa Čubrića koji je bio najniži u svojoj kategoriji te je svojom borbenošću i odličnom tehnikom pobijedio svoje protivnike.

Na turniru je nastupilo 347 natjecatelja iz 38 klubova Hrvatske, BiH i Slovenije.

Slijedeći nastup pirovačkih karataša je 08.10.2017.godine na "Grobničan kupu" u Čavlima kod Rijeke.