07 November 2016

Nova zlata za karate školu Pirovac

Članovi karate škole "Pirovac" osvojili su 4 zlatne medalje na Međunarodnom karate turniru "Kaštele open". Luana Božac je u kategoriji mlađe učenice - 28 kg bila bolja od Antonije Jurlin – Dalmacija iz Splita i od Lorene Poljak – Fortiter iz Kaštela dok je Toni Gulam u kategoriji mlađi učenici – 30 kg pobjedio Maria Pažina-Porto Tolero iz Ploča i Marka Moraču - Zanšin iz Splita.

Josip Čubrić je u kategoriji mlađi učenici – 34 kg bio bolji od Josipa Matkovića – Dalmacija iz Splita i od Marina Medaka – Porto Tolero iz Ploča. Luka Božac je prvi put nastupio u višoj uzrasnoj kategoriji za kadete do 57 kg i sa tri pobjede osvojio zlatnu medalju. U prvom kolu je pobjedio Josipa Žunića – Forum iz Zadra, a u drugom kolu je bio bolji od Luke Wiliamsona - Galeb iz Splita. U finalu je pobjedio Petra Borovca iz Metkovića.

Svi natjecatelji su odlično radili i zasluženo dobili pehare kao najbolji u svojim kategorijama,ali posebno nas raduje prvi nastup i zlatna medalja Josipa Čubrića.

Na turniru je nastupilo 246 natjecatelja iz 17 klubova Hrvatske i BiH.